دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا


تعامل سازنده نیروی انتظامی کیش با ساکنین جزیره

گزارش تصویری

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: نیروی انتظامی کیش در راستای حفظ امنیت، آرامش و سلامت اقشار مختلف جامعه؛ تعامل موثر و سازنده ای با ساکنین جزیره کیش برقرار کرده و این اقدام مهم ستودنی است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، به مناسبت گرامی داشت هفته ناجا؛ غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش؛چهارشنبه 23 مهر در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش، دو مجموعه سازمان و نیروی انتظامی را با فعالیت های متفاوت و اهداف مشترک یک مجموعه دانست و آنان را به عنوان سرمایه های اجتماعی و مدافعان سلامت و امنیت جامعه معرفی کرد و گفت: تعامل موثر نیروی انتظامی با محوریت اجتماعی و فرهنگی موجب اطمینان خاطر مردم و اعتماد روز افزون کیشوندان نسبت به این مجموعه شده است.

وی شرایط سخت اقتصادی کشور و شیوع بیماری کرونا را از موضوعات مهم کشور عنوان کرد و اظهار داشت: با ظرفیت هایی موجود در حوزه های مختلف و اقدامات موثری که به منظور توسعه و پیشرفت این امکانات انجام شده می توانیم با همدلی و هم افزایی تمام دستگاه های اجرایی مستقر در منطقه با موفقیت از این بحران ها عبور کنیم.

وی ظرفیت های فناورانه و ایده های خلاقانه و نوآوری شرکت های دانش بنیان در منطقه آزاد کیش را فرصتی برای ایجاد تحول در حوزه های مختلف از جمله گردشگری و اقتصادی بر شمرد و افزود: با سرعت بخشیدن به فعالیت های تکنولوژی؛ جزیره کیش می تواند در زمینه هوشمند سازی ایران؛ پایلوتی برای سطح کشور باشد.

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش فضای عمومی این منطقه را با همراهی و همدلی شورای تامین مثبت ارزیابی کرد و گفت: اقدامات خوبی که در خصوص زیرساخت های جزیره کیش انجام شده فرصت خوبی برای مرتفع کردن موانع پیش رو است.

سرهنگ علی اصغر جمالی فرمانده نیروی انتظامی و پایگاه دریابانی کیش در ادامه این جلسه حفظ و ارتقای "امنیت و سلامت" را شعار هفته ناجا عنوان کرد و افزود: حفظ سلامت آحاد جامعه یکی از اولویت های مهم پلیس است؛ از این رو برنامه های امسال هفته ناجا با بهره گیری از ظرفیت های رسانه ای و فضای مجازی برگزار خواهد شد.

جمالی بر لزوم اهمیت تصویر سازی پلیس در ذهن مردم که با هدف حفظ امنیت و سلامت میان مردم جامعه تلاش می کند اظهار داست: با توجه به این که پلیس کیش یک نهاد اجتماعی و ارتباط تنگاتنگی با مردم و سازمان منطقه آزاد کیش دارد، این مجموعه با رویکرد های تعالی رفتار در کنار مردم حضور دارد.

وی ضرورت هم افزایی، نگاه ارزشی و مدیریت مدبرانه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش را عامل اصلی شکل گیری جامعه کوچک اسلامی با حضور تمام دستگاه های مستقر در این منطقه عنوان کرد و گفت: تلاش این مجموعه بر این هست که یک تعامل سازنده و تاثیر گذار با مردم و سازمان های مردم نهاد داشته باشد و با هدف ارشاد، نهی از منکر در تمام حوزه ها فعالیت کنیم و اقدامات پیشگیرانه جایگزین اقدامات مقابله ای شود تا مردم احساس امنیت و آرامش کنند.

شایان ذکر است در این مراسم سید محمرضا مداح مشاور و مدیرکل حوزه مدیریت، سعید پور علی معاون فرهنگی و اجتماعی، خسرو نشان معاون گردشگری، مصطفی خانزادی معاون عمرانی و زیر بنایی، ناصر آخوندی معاون توسعه مدیریت، داریوش سلیمی مشاور مدیرعامل در حوزه فناوری حضور داشتند.