پیام تسلیت دکتر مظفری به مناسبت شهادت دانشمند برجسته کشور شهید محسن فخری زاده (ره)


مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در پی شهادت رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در پیامی ضمن عرض تسلیت شهادت این دانشمند برجسته ، اقدام تروریستی ایادی استکبار و رژیم صهیونیستی در ترور شهید محسن فخری زاده را محکوم کرد.

 

متن این پیام به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز ایران اسلامی درغم شهادت یکی از خدوم ترین مدیران لایق و دانشمند خویش که درطول عمر پرثمرش منشاء خدماتی ارزنده بود به سوگ نشست . ایادی استکبار و رژیم صهیونیستی با ترور رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع، شهید والا مقام دکتر محسن فخری زاده (ره) ترس عمیق خود را از دستاوردهای ارزشمند ایران اسلامی در عرصه دفاعی و تحقیقات هسته ای نشان دادند. اذعان رسانه های اسرائیلی به ناکامی نقشه ترور این دانشمند توانا و مدیر ارشد صنعت دفاعی ایران در سال های گذشته گواه این امر است .

جای تاسف است که استکبار جهانی در واپسین روزهای حکومت یکی از ناکارآمدترین روسای جمهوری خود با سفاهتی که همواره در سیاست های حق ستیزانه آنان مشهود است بار دیگرقلوب هموطنان عزتمند ما را به درد آورد تا به زعم خود با ترور دانشمندان ارشد حوزه تحقیقات علمی، پژوهشی و هسته ای کشور، ازتوان علمی و دفاعی ایران کاسته و حلقه تحریم ها را تنگ تر کند. همانگونه که پیش از این با به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی(ره) سعی در تضعیف توان دفاعی کشور داشت. غافل از اینکه ایرانیان سرافراز راه شهیدان غیور میهن را ادامه داده و تا مجازات عاملان این ترورها از پای نخواهند نشست.

ضمن عرض تسلیت شهادت دانشمند برجسته کشور شهید دکتر محسن فخری زاده( رضوان الله علیه) به پیشگاه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) خانواده معزز شهید و هموطنان گرانقدر، از خداوند متعال برای آن شهید سعید علوّ درجات و  برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم و یقین دارم که با موفقیت ایران اسلامی در احقاق حقوق خود در عرصه بین المللی ، خون این شهید بزرگوار و دیگر شهیدان میهن به ثمر خواهد نشست.

غلامحسین مظفری

رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش